Wizyta goście z Powiatu Krakowskiego

W murach naszego gimnazjum witaliśmy gości z Polski nauczycieli oraz uczniów ze szkół w Iwanowicach, Celinach oraz Widomej Powiatu Krakowskiego. Gościliśmy panią Annę Krawczyk, dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Jana Bosko, prezes Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego w Celinach, panią Monikę Świątek, dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach oraz inicjatora tego spotkania Pana Jurka Rajpolta. W spotkaniu udział brał także starosta gminy Bezdany Michał Janczewski oraz pani Irena Kowalewska, rodzicielka, która była inicjatorką spotkania ze strrony naszego gimnazjum.

Uczniowie ze szkoły w Iwanowicach zaprezentowali zebranym przedstawienie pod tytułem ,,Calineczka”. Byliśmy zachwyceni grą aktorów, pięknymi strojami. Po przedstawieniu uczniowie mile spędzili czas na wspólnej zabawie.