22 gimnazijos abiturientų laida

2022 metų liepos 22 d. gimnazijoje vyko 22 mūsų gimnazijos abiturientų laidos brandos atestatų įteikimo šventė. Prieš šventę vyko tradicinė išvyka į Vilnių. Be pasivaikščiojimo po Vilniaus senamiestį bei pasiplaukiojimo laivu, buvo skirtas laikas atminimo nuotraukoms. Po išvykos priešais gimnazijos pastatą abiturientų jau laukė mokytojai, tėvai bei draugai. Ceremonijos pradžioje gimnazijos direktorė Veslava Voinič kreipėsi į abiturientus su geriausiais linkėjimais, pasveikino, linkėdama sėkmės suaugusiųjų gyvenime ir ragino siekti išsvajotų tikslų. Už geriausius brandos egzamino rezultatus direktorė įteikė tradicines pelėdų – išminties ir mūsų gimnazijos simbolio – statulėles Agnieškai Kovalevskai, Paulinai Mackevič, Anetai Juchnevič, Anetai Kovalevskaja ir Beatai Usova . Abiturientus pasveikino laikinai einanti Bezdonių seniūno pareigas Danuta Klimaševska, Mokinių savivaldos atstovai sveikino abiturientus ir dėkojo savivaldos pirmininkei Paulinai Mackevič už bendradarbiavimą, organizuojant įdomius susitikimus ir konkursus.

Absolventai padėkojo mokyklos vadovybei, mokytojams ir darbuotojams, kurie didžiąja dalimi dėkingi už tai, kuo yra šiandien. Vėliau vyko iškilmingas brandos atestatų įteikimas.

Abiturientai jau užvėrė gimnazijos duris ir atvėrė naujas, pradėdami nuostabią kelionę į kitą gyvenimo etapą. Tegul kiekvienas iš mūsų abiturientų būna tiesiog GERIAUSIA SAVO VERSIJA...

IVG klasės vadovė Ksenija Osipovič