Pierwszy dzień półkolonii w gimnazjum uczniom klas starszych

Za nami pierwszy dzień półkolonii „Wakacje z językiem polskim”, który upłynął pod hasłem „Startujemy z energią”. Uczestnicy spotkali się na zajęciach organizacyjnych, podczas których poznali program półkolonii, regulamin oraz zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas wszystkich zaplanowanych aktywności.

Po części organizacyjnej przyszedł czas na wspólną zabawę i integrację. Dużą radość uczestnikom sprawiło „Piana Party”, podczas którego nie zabrakło dobrej atmosfery.

Kolejnym punktem programu były warsztaty edukacyjne z robienia mydełek. Uczestnicy poznali proces powstawania mydła oraz składniki wykorzystywane do jego produkcji. Każdy uczestnik wykonał własne, kolorowe i pachnące mydełko, które zabrał ze sobą na pamiątkę.

„Zadanie współfinansowane ze środków Kancelarii Senatu”.