Pierwszy dzień półkolonii w gimnazjum uczniom klas starszych
Za nami pierwszy dzień półkolonii „Wakacje z językiem polskim”, który upłynął pod hasłem „Startujemy z energią”. Uczestnicy spotkali się na zajęciach organizacyjnych, podczas których poznali program półkolonii, regulamin oraz zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas wszystkich zaplanowanych aktywności.
Po części organizacyjnej przyszedł czas na wspólną zabawę i integrację. Dużą radość uczestnikom sprawiło „Piana Party”, podczas którego nie zabrakło dobrej atmosfery.
Kolejnym punktem programu były warsztaty edukacyjne z robienia mydełek. Uczestnicy poznali proces powstawania mydła oraz składniki wykorzystywane do jego produkcji. Każdy uczestnik wykonał własne, kolorowe i pachnące mydełko, które zabrał ze sobą na pamiątkę.
„Zadanie współfinansowane ze środków Kancelarii Senatu”.







