Lista i kontakty pracowników gimnazjum
- Marina Naumowa, wychowawczyni grupy przedszkolnej, nauczycielka plastyki, technologii gimnazija@slovackio.vilniausr.lm.lt
- Iwona Szymak, wychowawczyni 1 kl. – nauczycielka klas początkowych gimnazja@slovackio.vilniausr.lm.lt
- Tatjana Lachowicz, wychowawczyni 2 kl. – starszy nauczyciel klas początkowych, nauczycielka języka polskiego – gimnazija@slovackio.vilniausr.lm.lt
- Ludmiła Łatyszewicz, wychowawczyni 3 kl. – nauczyciel metodyk klas początkowych (magister) – gimnazija@slovackio.vilniausr.lm.lt
- Anna Fedorowicz, wychowawczyni 4 kl. – nauczycielka metodyk klas początkowych i nauczycielka języka angielskiego (magister) – gimnazija@slovackio.vilniausr.lm.lt
- Inesa Mackiewicz, wychowawczyni IIG kl. – starszy nauczyciel religii (magister) –gimnazija@slovackio.vilniausr.lm.lt
- Aliona Rynkun, wychowawczyni IVG kl. – nauczyciel metodyk języka litewskiego i literatury (magister) – gimnazija@slovackio.vilniausr.lm.lt
- Anna Maciulewicz, wychowawczyni 5 kl. – nauczyciel metodyk języka polskiego, starszy nauczyciel języka litewskiego i literatury (magister) –gimnazija@slovackio.vilniausr.lm.lt
- Ksenia Osipowicz, wychowawczyni 6 kl. – starszy nauczyciel historii i geografii, nauczycielka informatyki –gimnazija@slovackio.vilniausr.lm.lt
- Edyta Klimaszewska, wychowawczyni 7 kl. – nauczyciel metodyk jęz. polskiego – gimnazija@slovackio.vilniausr.lm.lt
- Olga Šablovskienė – wychowawczyni 8 kl. – nauczyciel jęz. litewskiego i literatury, języka rosyjskiego – gimnazija@slovackio.vilniausr.lm.lt
- Regina Dubicka – starszy nauczyciel informatyki i matematyki (magister) –gimnazija@slovackio.vilniausr.lm.lt
- Hendryka Sawiel – starszy nauczyciel matematyki –gimnazija@slovackio.vilniausr.lm.lt
- Gražina Gricevičienė – starszy nauczyciel ekonomiki
- Edyta Werkowska – nauczyciel metodyk technologii, starszy nauczyciel chemii – gimnazija@slovackio.vilniausr.lm.lt
- Alicja Rusiecka – nauczyciel metodyk muzyki
- Jolanta Šemienė – starszy nauczyciel biologii gimnazija@slovackio.vilniausr.lm.lt
- Leokadia Jankowska – starszy nauczyciel matematyki – gimnazija@slovackio.vilniausr.lm.lt
- Inga Kondratowicz – nauczyciel metodyk języka angielskiego –gimnazija@slovackio.vilniausr.lm.lt
- Genadij Rawdo – wychowawca klasy IG – nauczyciel metodyk wychowania fizycznego i obrony cywilnej –gimnazija@slovackio.vilniausr.lm.lt
- Ryszard Sudenis – starszy nauczyciel technologii – gimnazija@slovackio.vilniausr.lm.lt
- Leonarda Klukowska – starszy nauczyciel choreografii – gimnazija@slovackio.vilniausr.lm.lt
- Wiesława Wojnicz – starszy nauczyciel plastyki (magister)-gimnazija@slovackio.vilniausr.lm.lt
- Lilia Gajewska – starszy nauczyciel historii –gimnazija@slovackio.vilniausr.lm.lt
- Justyna Dacewicz Aschabowa, starszy nauczyciel języka angielskiego, wychowawczyni IIIG klasy – gimnazija@slovackio.vilniausr.lm.lt
Nauczyciele, pracujący w filii wychowania wczesnoszkolnego:
- Danguolė Voinič
- Ana Grycewicz
- Aurelija Jadinskytė
- Ingrida Zamara
- Julija Mincewicz