2021-2022 mokslo metų baigimo šventė

Nuskambėjo paskutinis skambutis gimnazijos mokiniams. Tai buvo ilgai laukta diena visiems, ypač dešimtokams, nes tą dieną jie baigė pagrindinę mokyklą.

Iškilmingo susirinkimo metu nuskambėjo padėkos žodžiai už bendrai praleistus mokslo metus. Dešimtokai, kaip šventės šeimininkai, padėkojo mokytojams, tėveliams ir auklėtojai, įteikė gėles ir skirtukus.

Šiltus žodžius tarė IIG klasės vadovė Aliona Rynkun, kuri nuoširdžiai pasveikino savo auklėtinius mokslo metų baigimo bei pagrindinio ugdymo išsilavinimo įveikto etapo proga. Šventė baigėsi direktorės žodžiais, kuri kartu su sveikinimais apibendrino 2021-2022 mokslo 5-11 klasių mokinių mokymosi rezultatus, įteikė pažymėjimus ir diplomus.

Linkime saulėtų ir turiningų atostogų. Iki susitikimo naujais 2022/2023 mokslo metais!

IIG klasės mokiniai