Pradinių klasių mokinių Paskutinio skambučio šventė

Birželio 9 d.-ypatinga diena, kurios su nekantrumu laukė mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai. Šį ketvirtadienį mokiniai su savo tėveliais atskubėjo į mokyklą atsiimti diplomų ir pradinio ugdymo baigimo pažymėjimų. 4 klasės mokiniai ypač atsakingai ruošėsi šiai akimirkai, kadangi savo gyvenime gavo pirmą rimtą dokumentą.

Meninė šventės dalis prasidėjo ketvirtokų pasirodymais. Jie deklamavo eilėraščius, dainavo lenkų ir anglų kalbomis, šoko… Taip pat mokiniai dėkojo mokytojams ir tėvams už meilę ir rūpestį. Vėliau sveikinimo žodžius tarė ir jaunesni draugai, kurie ketvirtokams linkėjo penktoje klasėje gerų pažymių ir supratingų mokytojų.

Šventės pabaigoje gimnazijos direktorė įteikė mokiniams diplomus už puikius mokymosi rezultatus, o ketvirtokai gavo pradinio ugdymo baigimo pažymėjimus. O kad svajonės išsipildytų, mokiniai paleido į dangų įvairiaspalvius balionus.

Naujame kelyje linkiu kiekvienam savo mokiniui sėkmės ir visų svajonių išsipildymo!

Pradinio ugdymo mokytoja Tatjana Liachovič