Netradicinės Lenkijos istorijos pamokos

Šių metų gegužės 12 d. mūsų gimnazijos IG-IVG klasių mokinių komanda iš keturių asmenų dalyvavo istoriniame protmūšyje, kuris vyko Lenkų kultūros namuose. Konkurso metu mokiniai turėjo atsakyti į 36 klausimus (6 raundai po 6 klausimus). Klausimai apėmė tokias sritis: Vilniaus istorija, Lenkijos ir Lietuvos žinomų asmenybių gyvenimas ir veiklos, Lenkijos istorija, lenkų kalba, geografija ir muzika. Mūsų gimnazijos komanda keturis raundus išsilaikė 3 vietoje. Pasibaigus konkursui užėmėme 6 vietą tarp dalyvavusių 22 komandų.

Gabrielė Misiukevič (IG kl.) ir Artur Kondratovič (IIIG kl.) gegužės 23 d. patikrino savo žinias konkurse ,,Ar žinai Lenkijos istoriją?“. Mokiniai turėjo atsakyti į 85 testo klausimus, kurie apėmė Lenkijos istorijos įvykius, žinomas asmenybes nuo pirmų karalių iki šiuolaikinių įvykių.

Sveikiname Artūrą Kondratovičių, kuris tapo šio konkurso laureatu.

Istorijos mokytoja Lilija Gajevska