Nuo kovo 30 d. gimnazijoje vykdomas nuotolinis ugdymas

Gerbiama Julijaus Slovackio gimnazijos bendruomene,

nuo 2020 m. kovo 30 d. ugdymo procesas bus organizuojamas nuotoliniu būdu.

Pagrindinė mokytojų ir mokinių komunikavimo priemonė – e-dienynas (https://www.manodienynas.lt).

Mokytojų nuožiūra papildomai gali būti naudojamos kitos mokymo platformos. Pamokos bus vykdomos pagal sudarytą tvarkaraštį (analogišką įprastajam), vyks visos jame nurodytos pamokos. Kiekvienos pamokos teorinė ir kita ugdymui(si) reikalinga medžiaga ar informacija aprašoma dienyno skiltyje ,,Namų darbai“, nurodomos užduočių nuorodos iš skaitmeninių aplinkų; taip pat dienyne bus fiksuojami įvertinimai ir suteikiamas grįžtamasis ryšys mokiniams bei jų tėvams (globėjams, rūpintojams). Mokiniai iki nurodyto termino atlikę užduotis, išsiunčia darbus per dienyną skiltyje „Pranešimai“ ar kitu su mokytoju sutartu būdu, mokytojo pagalba teikiama tvarkaraštyje nurodytu arba su mokiniu sutartu laiku ir būdu.

Pagalbą, susijusią su informacinių technologijų naudojimu, teikia mokytoja Regina Dubicka.

Daugiau informacijos dėl ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu teikia klasių vadovai.

Administracija 8.00 – 16.00 val.

Gimnazijos nuotolinio ugdymo tvarkos aprašas