FINAŁ KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „KINGS”

W październiku bieżącego roku odbył się coroczny pierwszy etap konkursu z języka angielskiego KINGS, w którym uczennica naszego gimnazjum Airida Wierzbowicz (3 kl.) chętnie wzięła udział.

Uczennica, po wykonaniu kwalifikacyjnych zadań w naszym gimnazjum, wykazała bardzo dobre wyniki (100%) i otrzymała zaproszenie do finału konkursu.

Finał odbył się 1 grudnia na Wileńskim Uniwersytecie Technicznym im. Giedymina. W finale uczniowie musieli wykonać zadania i każdy otrzymał określony procent punktów, który jest liczony według rezultatu najlepszego uczestnika w danej grupie wiekowej. Rezultat Airidy – 98,15%.

Niezmiernie się cieszymy z wyników naszych uczniów oraz życzymy powodzenia w innych konkursach!

Nauczycielka języka angielskiego Justyna Dacewicz