Dzień Samorządu Uczniowskiego

5. października w naszym gimnazjum uczniowie mieli nietradycyjny dzień nauczania, a przyczyną tego było święto „Dzień Nauczyciela”. Lekcje w tym dniu prowadzili uczniowie klas III –IV G, a nasi nauczyciele tymczasem mieli chwilkę odpoczynku. Po lekcjach w auli szkolnej odbyła się piękna impreza, którą przyszykowali starszoklasiści wraz z wychowawczynią. Podczas imprezy Dyrektor gimnazjum wręczyła podziękowania nauczycielom naszego gimnazjum za wieloletnią pracę pedagogiczną. Swoją obecnością nas zaszczycili też byli nauczyciele naszego gimnazjum oraz uczniowie. Przed tak pięknym świętem odbyło się głosowanie na najlepszego nauczyciela 2018 roku. W tym roku uczniowie postanowili, że najlepszą będzie pani Elena Kondratowicz.

Nietradycyjny dzień nauczania minął szybko i wesoło! W ciągu całego dnia panował wspaniały nastrój, uczniowie mogli spróbować pracy nauczyciela, i może ktoś już zrozumiał, że jest to jego wymarzony kierunek na studia w przyszłości.

Uczennica III G klasy Paulina Gudanec