Mokinių savivaldos diena

Šių metų spalio 5 dieną gimnazijoje vyko mokinių savivaldos diena ir švenčiama Tarptautinė mokytojų diena.  Ta proga 1-8, I-II G klasių mokiniams nuo pat ankstaus ryto pamokas vedė III ir IV G klasių mokiniai. Mokytojai tuo metu turėjo galimybę pabūti kartu, pabendrauti ir pasivaišinti mokinių dovanotu įspūdingu bei labai gardžiu tortu.

Po 5 pamokų visi gimnazijos mokiniai bei mokytojai buvo kviečiami į aktų salę, kur vyko koncertas mokytojams pasveikinti. Renginį  pradėjo  IIG klasės mokinės atlikdamos dainą „Mes – mokiniai“. Gimnazijos direktorė tarė nuoširdžius sveikinimus visiems pedagogams, įteikė padėkas ilgus metus mokykloje išdirbusiems bei pedagoginio darbo jubiliejus švenčiantiems mokytojams. Prieš spalio 5 dieną gimnazijoje vyko Metų mokytojo rinkimai, o šventės metu vedantieji iškilmingai paskelbė suskaičiuotus rezultatus ir Metų mokytojo juostą bei statulėlę įteikė daugiausiai balsų surinkusiai lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai, III-IVG klasių auklėtojai Elenai Kondratovič. Po iškilmingos renginio dalies, gražių sveikinimo žodžių, šios dienos organizatoriai mokytojus nustebino ypač džiugiu, linksmu bei daug įspūdžių palikusiu pasirodymu.

IIIG klasės mokinė Paulina Gudanec