Wręczenie świadectw dojrzałości

„Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że Ci się to przytrafiło.“
                                                    Gabriel Garcia Marquez

Pożegnanie klas maturalnych to zawsze bardzo wzruszający moment w życiu każdej szkoły.12 lipca odbyła się uroczystość wręczenia świadectw dojrzałości tegorocznym absolwentom. W auli gimnazjum zebrali się uczniowie wraz z rodzicami, nauczyciele,  goście.

Po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości dyrektor gimnazjum, Wiesława Wojnicz, podziękowała za wspólnie spędzone lata. Za najlepsze wyniki podczas matury uczniom wręczyła Statuetki –Sowy.

Absolwenci egzaminy mają już za sobą, jednak prawdziwy egzamin ułoży samo życie. Mamy nadzieję, że nauka w gimnazjum będzie epizodem w życiu każdego młodego człowieka obfitującym w doświadczenie i wiedzę, która będzie drogowskazem w dalszym życiu.

Uzyskane wyniki są efektem ciężkiej, systematycznej i często pełnej wyrzeczeń pracy uczniów pod kierunkiem nauczycieli wspierających ich działania. Gratulujemy zdanego egzaminu maturalnego i życzymy dostania się na wymarzone kierunki studiów.

Wychowawczyni Inesa Mackiewicz