Kalėdinis susitikimas pradinėse klasėse

Mūsų gimnazijoje jau tapo tradicija, kad prieš Kūčių vakarą su šeima namuose mokiniams yra organizuojamas Kalėdinis susitikimas klasėse. Vaikui labai svarbu įskiepyti pagarbą tradicijoms, kadangi tai padeda palaikyti šiltus santykius tarp artimiausių žmonių. Kiekvienoje klasėje mokiniai su auklėtojomis aptarė, kaip turi atrodyti Kūčių stalas, kad ant jo svarbiausias yra kalėdaitis ir todėl dedamas pirmas garbingoje centrinėje vietoje. Taip pat aptarė, kaip reikia dalintis kalėdaičiu, kokie yra tradiciniai patiekalai tą vakarą. Vėliau pradinių klasių ir 5 bei 6 klasių mokiniai aplankė Bezdonių miestelio seniūniją, vaikų darželį, parduotuves ir kirpyklą, kur vaikai giedojo giesmes, sveikino visus artėjančių švenčių proga, linkėdami daug sveikatos ir laimės.

Pradinio ugdymo mokytoja Franciška Jankovska