WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE…

W piątkowe przedpołudnie, 5 stycznia, odbył się tak długo oczekiwany przez uczniów klas początkowych karnawał noworoczny. Na zabawę karnawałową przybyły dzieci z przedszkola w Bezdanach, a także odwiedził nas święty Mikołaj wraz ze Śnieżką. W tym dniu sala zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, piratów, motyli i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki dzieci mogły pobawić się z rodzicami i nauczycielami. Uczniowie podczas karnawału zaprezentowali swe zdolności artystyczne, po którym św. Mikołaj wręczył słodkie prezenciki.  Na pożegnanie Mikołaja zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia.

Wychowawczyni klasy 4 Tatiana Lachowicz