Tarptautinė vaikų gynimo diena mūsų gimnazijoje

Birželio 1 d. mūsų gimnazijoje jau tradiciškai 1-5 klasių mokiniai dalyvauja vasaros poilsio stovyklos atidarymo šventėje. Šiemet stovykla gavo pavadinimą „Varpelis“, o Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga pakvietėme į svečius Bezdonių vaikų darželio auklėtinius. Renginio pradžioje gimnazijos direktorė Veslava Voinič pasveikino visus susirinkusius, palinkėjo stovyklautojams gero ir turiningo poilsio, įdomių išvykų po mūsų kraštą, smagių sportinių varžybų.

Vėliau mokiniai turėjo pristatyti savo komandas, šiais metais tai buvo „Saulutės“, „Drugeliai“, „Minionai“ ir „Uogelės“.  Po prisistatymų prasidėjo įvairūs konkursai ir žaidimai. Visi dalyviai: ir tie mažesni iš darželio, ir vyresni iš gimnazijos įrodė, kad puikiai moka pataikyti kamuoliuku į taikinį, šokinėti per kliūtis, visi jie greitai ir teisingai galėjo atspėti ir pakartoti dainų melodijas. Pabaigai visi sušoko gražų šokį su balionais, o gimnazijos direktorė padovanojo kiekvienam dalyviui po kamuolį.

Dėkojame!

Pradinių klasių mokytoja Franciška Jankovska