Matematikos savaitė 5-8 ir IG-IIG klasėse

Balandžio 3-7 dienomis gimnazijoje vyko matematikos savaitė 5-8 ir IG-IIG klasių mokiniams. Mokiniai išbandė savo jėgas įvairiuose konkursuose. Tarp 5 ir 6, 7 ir 8 bei IG ir IIG klasių vyko matematikos viktorinos. Varžydamiesi su savo klasės draugais dėl „Galvosūkių meistro“ titulo, mokiniai labai stengėsi,  mokytojai ne matematikai taip pat labai noriai sprendė matematikos užduotis, kad pasitikrintų šio dalyko išmanymą. Daug susidomėjimo tarp mokinių sulaukė konkursas „Pastatysiu aš sau pilį“, kuriame mokiniai, taikydami matematikos ir technologijų žinias, gamino pilies modelį iš erdvinių figūrų. Kuriant bei gaminant pilis,  dominavo spalvotas popierius ir kartonas, tačiau pergalę savo klasei pelnė pats darbščiausias septintokas,  įspūdingą pilies modelį padaręs iš faneros.

Dalyvaudami matematikos savaitės konkursuose, mokiniai turėjo progą pažvelgti į šį dalyką kiek kitu kampu, įsitikinti, kad matematikos žinios yra ir bus reikalingos nuolat, ir kad matematikos mokslas, iš tiesų,  gali būti įdomus bei kūrybingas, tam tereikia šiek tiek daugiau pastangų.

Matematikos mokytojos R. Dubicka, H. Savel, T. Voitechovič