Velykų belaukiant

Mūsų gimnazijos mokiniai jau laukia svarbiausios pavasario šventės – Velykų. Kovo 29 dieną mažieji keliautojai susiruošė į Vilniaus Nacionalinį muziejų, kur turėjo netradicinius užsiėmimus apie Velykų papročius ir tradicijas. Prieš tai jiems buvo parodytas animacinis filmukas, kuris padėjo suprasti Velykų magiją. Lektorė paaiškino mokiniams, kodėl ši šventė būna pavasarį, kokias nuotaikas ji kelia. Vėliau vaikai sužinojo, kokie gali būti margučių raštai, ką reiškia dažymo spalvos. Viskas baigėsi margučių ridenimu ir kitais žaidimais.

Po užsiėmimo mokiniai gavo „Lankytojo pasus“, su kuriais 5 kartus apsilankę muziejuje, galės lankytis čia su tėvais nemokamai.

Vėliau keliautojai užėjo į Vilniaus katedrą, o pabaigoje aplankė pavasarinį Sereikiškių parką, kur stebėjo bundančią po žiemos miego gamtą – gėles, paukščius.

Ana Fedorovič