Dalyvavimas anglų kalbos konkurse “SPELLING BEE“

Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijos anglų kalbos mokytojos Jelena Grigorjeva ir Galina Kurčevskaja, JAV –LT alumni asociacija kartu su Amerikos ambasada organizavo 7-8 klasių moksleivių anglų kalbos konkursą “Spelling Bee“. Šis konkursas yra labai populiarius Amerikoje.
Jo metu mokiniai sako žodžius paraidžiui. Taip yra tikrinami anglų kalbos žodžių rašymo pagrindai. Šiai metais vasario 10 d. vykusiame konkurse dalyvavo 36 moksleiviai iš 21 Vilniaus miesto ir rajono progimnazijų ir gimnazijų. Mūsų mokyklą garbingai atstovavo 7 klasės mokinės Paulina Mackevič ir Agnieška Kovalevska. Visiems konkurso dalyviams ir juos rengusiems mokytojams buvo įteiktos padėkos bei rėmėjų JAV ambasados Lietuvoje ir JAV –LT alumni asociacijos dovanos. Pirmus metus organizuotas konkursas yra populiarus ir naudingas moksleiviams bei mokytojams. Dėkojame Vasilijaus Kačialovo gimnazijos anglų kalbos mokytojoms už galimybę dalyvauti konkurse, varžybų jausmą bei puikią atmosferą viso renginio metu. Taip pat dėkingi šios mokyklos moksleiviams už kultūrinę programą renginio dalyviams.

Anglų kalbos mokytoja Inga Kondratovič