Šimtadienio akimirkos

Laikas bėga greitai. Nuo 2005 iki 2017 praėjo net 12 metų, o tai tikrai visai nemažai. O jeigu dar suskaičiuotume dienas, valandas, minutes, išeitų tikrai įspūdingi skaičiai! Tada buvome pirmoje klasėje, o dabar iki atsisveikinimo su mokykla liko tik 100 dienų.

Gražiai papuoštoje salėje susirinko mokytojai, tėvai, draugai bei praeitų metų absolventai. Šimtadienio šventę pradėjo gimnazijos direktorė perkirpdama juostą – simbolinį kelią į platųjį pasaulį. Šventinės programos metu dėkojome mokytojams, auklėtojams bei tėvams. Dainomis, šokiais ir filmais prisiminėme mokyklinio gyvenimo akimirkas.

Jaunesni draugai iš III G klasės pasidalijo sukurtais humoristiniais vaidinimais bei įteikė būsimiems absolventams kalendorių su išmintingomis gyvenimiškomis mintimis. Mainais gavo testamentą, kuriuo vadovausis kitais metais, kai taps pilnaverčiais gimnazijos šeimininkais.

Šis vakaras liks mūsų atmintyje visam gyvenimui.

Abiturientai