Susitikimas su projekto „Dainių dialogai Vilnijos krašte” jaunaisiais kūrėjais

Pentadienio popietę gimnazijoje vyko I-IV G klasių mokinių susitikimas su VŠĮ BARDAI LT vykdomo projekto „Dainių dialogai Vilnijos krašte” jaunaisiais kūrėjais. Mokykloje svečiavosi  poetas Vainius Bakas, bardas Mykolas Jokubauskas, kultūrininkas Juozas Žitkauskas, kurie atliko savo kūrybos dainas, skaitė eilėraščius. Sisitikimo metu jaunieji dainiai pasakojo apie save, savo kūrybą, minčių, idėjų atsiradimą bei įgyvendinimą. Kartu su mokiniais sukurtoje savotiškoje kūrybiškumo dirbtuvėje dainuojamosios poezijos menininkai skatino mokinių domėjimąsi šiuolaikine poezija bei bardiškąja kultūra. Po šio susitikimo su jaunaisiais Vilnijos krašto kūrėjais tikimasi, jog mokiniai, įkvėpti išgirstų menininkų pavyzdžiu, patys mėgins rašyti eiles, kurti dainas, ugdys ir puoselės savo kūrybiškumą.

Lietuvių kalbos mokytoja Aliona Rynkun

123DSC_0674 (1)