Pirmokų šventė

Vaikas, atėjęs po darželio į mokyklą, patenka į „kitą“ pasaulį, kuriame tampa vyresnis, turi naujų pareigų, randa naujų draugų. Mokslo metų pradžioje pirmokas yra tik vaikas, bet pagal ilgametę gimnazijos tradiciją, jo laukia krikštas, po kurio vaikas tampa tikru mokiniu. Tokia šventė mūsų gimnazijoje vyko gruodžio 16 dieną. Šventės pradžioje pirmokai parodė, ko išmoko: jie dainavo, deklamavo eilėraščius, šoko. Vėliau fėjos jiems padėjo keliauti po aštuonias šalis, kur jų laukė įvairios užduotys. Vaikų sugebėjimus vertino komisija, kurios sudėtyje buvo gimnazijos direktorė ir pavaduotoja ugdymui, mama bei viena senelė. Mokiniai labai gerai įvykdė visas užduotis, pasakė priesaiką ir direktorė iškilmingai priėmė juos į teisėtų mokinių gretas. Kiekvienas mokinys gavo diplomą ir dovaną, nuo vyresnių draugų sulaukė linkėjimų. Klasėje mokinių laukė gražus knygos formos tortas – dovana nuo tėvų. Pirmokai už puikią šventę yra dėkingi gimnazijos direktorei, penktokams bei tėvams.

Pirmos klasės auklėtoja Franciška Jankovska

dscf7990-1 dscf7967-1 dscf7959-1 dscf7821-1