Krašto apsaugos diena

Spalio 7 diena –  Krašto apsaugos diena, kuri  šiais metais buvo minima spalio 13 diena Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje. Su mumis ir mūsų mokytojais renginyje bendravo ir kariuomenės veiklą pristatė Lietuvos karo akademijos, Specialiųjų operacijų pajėgų, Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės ir Karo policijos kariai ir atstovai, Lietuvos šaulių sąjungos Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės „Gelžinio Vilko“ kuopos jaunieji šauliai. Mums buvo pateikta išsami informacija apie priėmimo į aukštąją mokyklą taisykles bei reikalavimus, pristatytas karinis rengimas ir universitetinių studijų programos. Žinių apie studijas Akademijoje suteikė ir čia studijuojantys kariūnai, kurie pasidalijo savo patirtimi ir įspūdžiais iš kasdienio  gyvenimo. Viskas buvo įdomu, sužinojome daug  naudingos informacijos. Labai patiko roko grupės „Vytis“ pasirodymas, košė ir arbata, kuria mus pavaišino LKA studentai.

IVG klasės mokinė Ana Asimovič

20161013_103547 20161013_104811 20161013_105640