Netradicinė pamoka Baltijos gintaro meno centre

Rugsėjo 23 dieną 7 klasės mokiniai iškeitė pamokas suoluose į edukacinę ekskursiją Vilniuje. Iš pradžių aplankė Baltijos gintaro meno centrą, kur sužinojo, kaip atsirado Lietuvos „auksas“, kokios spalvos jis gali būti, kokį gintarą ir kur galima rasti. Pasigrožėjo vienu iš penkių pasaulyje eksponatu – gintaru su driežu viduje. Edukacinės pamokos metu mokiniai pažino gintaro istoriją ir autentiškumą, grožėjosi meno kūriniais, pagamintais iš gintaro.

Toliau laukė Vilniaus senamiestis: Adomo Mickevičiaus paminklas, Bernardinų ir Šv. Onos bažnyčios, Literatų užkampis, kur tarp virš 200 atmintinių lentelių, skirtų lietuvių ir lenkų rašytojams ir poetams, mokiniai turėjo rasti tą vienintelę, kuri skirta mūsų gimnazijos globėjui – Julijui Slovackiui. Vėliau mokiniai aplankė tą vietą Vilniuje,  kur gyveno ir kūrė A. Mickevičius, Šv. Jonų bažnyčią, aplankė Vilniaus Dievo Gailestingumo šventovę, kur tyloje kiekvienas prieš Gailestingojo Jėzaus paveikslą išsakė savo padėkas ir prašymus. Eidami toliau, mokiniai sustojo prie Prezidentūros, Vilniaus Universiteto ir, leisdamiesi Pilies gatve, pasiekė Katedros aikštę.

Ekskursiją baigė pramoga – filmu ir vaišėmis. Į gimaziją mokiniai grįžo kupini įspūdžių ir prisiminimų.

DSC_0461 [] DSC_0453 [] DSC_0451 [] DSC_0447 []