Išvyka po Vygrių nacionalinį parką Lenkijoje

Birželio 3 dieną 7 ir 8 klasių mokiniai lankėsi Vygrių nacionaliniame parke. Vygrių nacionalinis parkas tai unikali sritis Lenkijoje dėl aukštumų kraštovaizdžio, kuris susiformavo per paskutinį apledėjimą. Mokiniai turėjo galimybę laivu „Kamedula”, plaukti popiežiaus trasa – taku, kuria 1999 metais plaukė popiežius Jonas Paulius II savo piligriminės kelionės metu.

Vėliau mokiniai lankėsi vienuolyno komplekse,  įsikūrusiame Vygrių pusiasalyje. Apžvelgėme  kraštovaizdį nuo laikrodžio bokšto, lankėmės  bažnyčios kriptose ir popiežiaus apartamentuose.

Toliau kelionė tęsėsi siauruoju Vygrių geležinkleliu, kurio trasos ilgis 10 km. Riedant traukiniu, mokiniai apžvelgė miško grožį, augaliją bei vietos gyvūniją.

Pasisėmę naujų įspūdžių laimingi grįžome namo.

Klasių auklėtojos Edita Klimaševska  ir Renata Urbanovič

20160603_1112344 (1) 3 (2) 2 (1)