Edukacinė išvyka į Dubingių žirgyną

Mokslo metų baigimo proga 4 klasės mokiniai su tėvais ir auklėtoja gegužės 27 dieną organizavo išvyką į Dubingių žirgyną. Atvažiavę visų pirma labai nustebome nuo aplinkui tvyrančios tylos. Pamatėme nuostabią salą, kurioje „karaliavo“ triušiai ir didingai vaikščiojantys povai. Gidas aprodė mums mini zoologijos sodą. Aptvertoje teritorijoje ganėsi ožkos, kurias vaikai galėjo paglostyti, bet visų dėmesį ypač traukė gražūs alpakai. Ten pat buvo ir stručiai, kurie atrodė itin bauginančiai, kai prieidavo prie tvoros. Čia sutikome ir kupranugarį su draugu asiliuku, tvenkinyje plaukiojo antys, baltos ir juodos gulbės. Tolumoje matėme muflonus, danielius ir elnius. Po to žirgyne susipažinome su mažais arkliukais – poniais, ir dideliais žirgais. Mokiniai savo akimis pamatė, kaip atrodo tikras maniežas. Visi buvo pakerėti šios vietos grožio ir laimingi grįžo namo, pakeliui aplankėme dar Europos centrą, kur gavome išvykos pažymas.

Pradinių klasių mokytoja

Franciška Jankovska