2021-2022 mokslo metų baigimo šventė

Nuskambėjo paskutinis skambutis gimnazijos mokiniams. Tai buvo ilgai laukta diena visiems, ypač dešimtokams, nes tą dieną jie baigė pagrindinę mokyklą.

Iškilmingo susirinkimo metu nuskambėjo padėkos žodžiai už bendrai praleistus mokslo metus. Dešimtokai, kaip šventės šeimininkai, padėkojo mokytojams, tėveliams ir auklėtojai, įteikė gėles ir skirtukus.

Šiltus žodžius tarė IIG klasės vadovė Aliona Rynkun, kuri nuoširdžiai pasveikino savo auklėtinius mokslo metų baigimo bei pagrindinio ugdymo išsilavinimo įveikto etapo proga. Šventė baigėsi direktorės žodžiais, kuri kartu su sveikinimais apibendrino 2021-2022 mokslo 5-11 klasių mokinių mokymosi rezultatus, įteikė pažymėjimus ir diplomus.

Linkime saulėtų ir turiningų atostogų. Iki susitikimo naujais 2022/2023 mokslo metais!

IIG klasės mokiniai

Matematikos savaitė

Baigiantis mokslo metams, sukauptų žinių įtvirtinimui, birželio 13-17 dienomis gimnazijoje vyko matematikos savaitė. Pirmą dieną vyko matematikos viktorina, kurioje varžėsi 5 – 10 klasių mokiniai. Viktorina buvo paruošta https://www.flippity.net/ pagalba. Mokiniai rinkosi klausimus pagal duotą temą ir pagal to klausimo vertę taškais, kuriuos galima arba pridėti, kai atsakymas teisingas, arba prarasti, kai atsakymas klaidingas. Kiekviena klasė stengėsi pasirinkti didžiausios vertės klausimą, kad aplenktų konkurentus. Pirmą vietą laimėjo 8 klasė, antrą – 6, trečią – 9 klasė. Laimėtojai buvo pavaišinti ledais ir pažymėjo , kad visgi ne visada matematika yra tokia nuobodi ir neįdomi.

Kitomis savaitės dienomis mokiniai matematikos pamokų metu persikėlė į „Briaunainių karalystę“ – iš erdvinių figūrų išklotinių ir šiaudelių gamino briaunainius. Pasirinkdami figūrą, kurią norėjo padaryti, mokiniai turėjo apmąstyti, kiek reikės briaunų, kokio ilgio, ar visada briaunos gali būti vienodo ilgio, tuo pačiu pakartojo erdvinių figūrų pavadinimus, mokėsi nurodyti pagrindą, šonines sienas, pasakyti apytikslį briaunainio aukštį. Gaila, kad ne visi briaunainiai liko gimnazijoje, nes kai kurie mokiniai tai džiaugėsi savo darbu, kad nusprendė pasiimti jį namo ir parodyti tėvams. Viliamės, kad dabar mokiniams bus lengviau spręsti geometrijos uždavinius.

Matematikos mokytoja Regina Dubicka

Matematikos konkurso „Kengūra” rezultatai

Kovo 17 dieną tradiciškai vyko matematikos konkursas „Kengūra”. Jame dalyvavo 12 pradinių klasių mokinių ir 10 mokinių iš vyresniųjų klasių. Šiais metais mokiniai turėjo galimybę spręsti uždavinius ne kompiuterinėje sistemoje, bet kaip ir ankščiau – klasėje. Labai mus nudžiugino IVG klasės mokinės Agnieškos Kovalevskos, kuri laimėjo I-ą vietą rajone ir užėmė 18-ą vietą Lietuvoje, rezultatai. Sveikiname ir linkime gerų brandos egzaminų rezultatų ir patekimo į išsvajotas studijas.

Matematikos mokytoja Regina Dubicka

Turizmo ir menų diena mūsų gimnazijoje

Birželio 13 d. Mokinių savivaldos iniciatyva mūsų gimnazijoje buvo organizuojama Turizmo ir menų diena. 5-11 klasių mokiniai į gimnaziją susirinko vakare, kur turiningai ir linksmai praleido visą naktį.

Renginio pradžioje susirinkusiems sveikinimo žodį tarė organizatoriai – IIIG klasės mokiniai, o gimnazijos direktorė V. Voinič prakirpo simbolinę juostą ir palinkėjo visiems geros nuotaikos. Mokiniai šį vakarą turėjo įvairios įdomios veiklos. Kiekviena klasė turėjo sugalvoti ir ant bendros renginio „Naktis gimnazijoje“ vėliavos nupiešti savo herbą. Vėliau gimnazijos stadione vyko sporto varžybos. Po aktyvios pradžios aktų salėje prasidėjo matematikos viktorina, kur reikėjo gerai pasukti galvą, kad atsakymas būtų teisingas. Nugalėtojai liko apdovanoti saldumynais. Po vakarienės klasėse mokinių laukė diskoteka, o po jos nakties poilsis.

Dėkojame visiems, kas padėjo organizuoti mūsų renginį: mokiniams už jų sumanumą ir gerą elgesį, klasių vadovams už budėjimą ir pagalbą, gimnazijos direktorei už pasitikėjimą ir buvimą kartu viso renginio metu. AČIŪ!

IIIG klasės mokiniai Artur, Agata ir Sandra

Pradinių klasių mokinių Paskutinio skambučio šventė

Birželio 9 d.-ypatinga diena, kurios su nekantrumu laukė mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai. Šį ketvirtadienį mokiniai su savo tėveliais atskubėjo į mokyklą atsiimti diplomų ir pradinio ugdymo baigimo pažymėjimų. 4 klasės mokiniai ypač atsakingai ruošėsi šiai akimirkai, kadangi savo gyvenime gavo pirmą rimtą dokumentą.

Meninė šventės dalis prasidėjo ketvirtokų pasirodymais. Jie deklamavo eilėraščius, dainavo lenkų ir anglų kalbomis, šoko… Taip pat mokiniai dėkojo mokytojams ir tėvams už meilę ir rūpestį. Vėliau sveikinimo žodžius tarė ir jaunesni draugai, kurie ketvirtokams linkėjo penktoje klasėje gerų pažymių ir supratingų mokytojų.

Šventės pabaigoje gimnazijos direktorė įteikė mokiniams diplomus už puikius mokymosi rezultatus, o ketvirtokai gavo pradinio ugdymo baigimo pažymėjimus. O kad svajonės išsipildytų, mokiniai paleido į dangų įvairiaspalvius balionus.

Naujame kelyje linkiu kiekvienam savo mokiniui sėkmės ir visų svajonių išsipildymo!

Pradinio ugdymo mokytoja Tatjana Liachovič