„Mes galime būti sėkmingi”

Gegužės 30 dieną mūsų gimnazistai dalyvavo renginyje „Mes galime  būti sėkmingi”, kuris vyko „Aušros” gimnazijoje Kalveliuose. Susitikimo metu mokiniai pristatė savo kelią į sėkmę ir skaitė pranešimus apie žinomų žmonių gyvenimą (kaip jie įveikė sunkumus siekiant įgyvendinti savo svajones).
Savo kalba visus susirinkusius įkvėpė Artūras Bolyčevas, kuris gimė su cerebraliniu  paralyžiumi, bet, nepaisant kai kurių apribojimų, daug pasiekė savo gyvenime. Artūras – sportininkas kultūristas, norėjęs dalyvauti  parolimpinėse žaidynėse. Kelis kartus pagerino Lietuvos rekordą bėgime, tačiau dėl patirtų traumų turėjo pasirinkti kitą sporto šaką.

Įvairios ir labai žaismingos bei įdomios užduotys tarp dalyvių pranešimų pagerino renginio atmosferą, padėjo susirasti naujų draugų, taip pat dalyviai turėjo galimybę susimąstyti, ar jų įpročiai yra tinkami siekiant savo svajonių realizavimo. Po renginio į mokyklą gimnazistai grįžo įgiję neįkainojamos patirties bei kupini nepakartojamų įspūdžių.

Dėkojame organizatoriams už puikų renginį!

Agnessa Ogar