,,Savaitė be patyčių“

Kovo 20-24 dienomis mūsų gimnazijoje vyko „Savaitė be patyčių“. Per minėtą savaitę mokiniai įvairių veiklų metu daug sužino apie patyčias, jų įvairovę, kaip vengti patyčių bei kaip elgtis, jas patyrus. Mokiniai mokėsi tolerantiškai reikšti savo mintis ir jausmus bei priimti žmonių kitoniškumą, gyventi draugiškai, spręsti įvairias konfliktines situacijas, vengiant agresijos protrūkių ar kitų žmonių įžeidinėjimo.

Šiais metais ,,Savaitė be patyčių“ mūsų gimnazijoje vyko šiek tiek kitaip. 7 klasės mokiniai parengė programą, kurią pristatė 6 klasės mokiniams. Mokiniai žiūrėjo filmą apie tai, kodėl negalima tyčiotis iš kitų, po to smagiai praleido laiką žaisdami žaidimą ,,Kas, kaip aš…“.  IIIG klasės mokiniai aštuntokams aiškino tolerancijos svarbą, o 5 klasės mokiniai žiūrėjo, vėliau analizavo ir aptarė filmuką apie patyčias.

Agata Grebneva